Plachtové haly - model  RT šířky 10 - 21 m 

Ocelová konstrukce

Konstrukce jsou vyráběny převážně z konstrukčních ocelových trubek jakostí S235 nebo S355 o průměru 60.3 mm a tloušťce stěn  2, 3 nebo 4 mm (dle potřebné statické stability ). 

Povrchová úprava - žárové zinkování

Povrchová úprava konstrukcí je ošetřena žárovým zinkováním, ponořením do roztaveného zinku při teplotě 450 °C. Tloušťka vytvořené vrstvy je min. 80-120 mikronů. Ponorem do roztaveného zinku vznikne na povrchu oceli nejprve slitina těchto dvou materiálů, následovaná vrstvou čistého zinku. Ten korozi sice podléhat může, avšak spodní vrstvy zůstanou neporušeny. Úbytek zinkového povrchu je navíc tak minimální, že se nemusíte zabývat ani jeho obnovou. Námi vyráběná žárově zinkovaná ocelová konstrukce má životnost více jak 50 let. Žárové zinkování je v dnešní době dosud kvalitativně nepřekonaná technologie povrchové úpravy oceli před korozí.

Výhody žárového zinkování:

  • velmi dlouhá životnost při úbytku max. 13 mikronů za rok se nemusíte zabývat obnovou povrchové úpravy 

  • rovnoměrný povlak i v obtížně dostupných a vnitřních prostorách profilů ocelové konstrukce

  • odolnost proti mechanickým vlivům a agresivním prostředím

Materiál opláštění - PVC plachty

Plachty jsou určeny pro celoroční venkovní použití. Plachty se skládají ze tří vrstev (spodní a svrchní vrstva PVC chrání vnitřní tkaninu), které zaručí odolnost proti vodě, větru, nízkým i vysokým teplotám ( od -30°C do +70°C), slunečnímu záření a UV záření. Čím větší je gramáž plachty, tím je větší životnost, lépe odolává povětrnostním vlivům a je pevnější vůči vyvíjenému tlaku a protrhnutí. Z tohoto důvodu nabízíme plachty s gramáží 650g/m2, 700 g/m2 a 900 g/m2.

PVC plachtovina má životnost více jak 30 let v závislosti na gramáži, obsahuje UV filtr, je jednoduše omyvatelná a řadí se mezi nesnadno hořící materiály. Neelastická tkanina zabraňující natahování plachty zaručuje její rozměrovou stabilitu a také nepromokavost plachty.

Plachty nabízíme v různých barvách a barevných kombinacích. 

STANDARDNÍ BARVY PLACHET

Nezávazná poptávka

Model A

Model P

Model R

Model PT

Model RT

Model S

arrow&v
arrow&v

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Viz GPRD

© Plachtové haly s.r.o. 2020