PLACHTOVÉ OPLÁŠTĚNÍ

 

Pro výrobu opláštění používáme PVC (polyvinylchlorid) plachty evropských výrobců (např. SAULEDA, SIOEN, MEHLER, HELtex). 

Plachty jsou určeny pro celoroční venkovní použití. Plachty se skládají ze tří vrstev (spodní a svrchní vrstva PVC chrání vnitřní tkaninu), které zaručí odolnost proti vodě, větru, nízkým i vysokým teplotám ( od -30°C do +70°C), slunečnímu záření a UV záření. Čím větší je gramáž plachty, tím je větší životnost, lépe odolává povětrnostním vlivům a je pevnější vůči vyvíjenému tlaku a protrhnutí. Z tohoto důvodu nabízíme plachty s gramáží 650g/m2, 700 g/m2 a 900 g/m2.

PVC plachtovina má životnost více jak 30 let v závislosti na gramáži, obsahuje UV filtr, je jednoduše omyvatelná a řadí se mezi nesnadno hořící materiály. Neelastická tkanina zabraňující natahování plachty zaručuje její rozměrovou stabilitu a také nepromokavost plachty.

Plachty nabízíme v různých barvách a barevných kombinacích. 

OPLÁŠTĚNÍ TRAPÉZOVÝM PLECHEM NEBO KOMBINACE PLACHTA-PLECH

Pro opláštění některých typů hal lze zvolit např. trapézový plech, nebo kombinaci trapézový plech-PVC plachta. Při opláštění trapézovým plechem lze halu standardním způsobem zateplit. 

 

STANDARDNÍ BARVY PLACHET

Nezávazná poptávka

Model A

Model P

Model R

Model PT

Model RT

Model S

arrow&v
arrow&v

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Viz GPRD

© Plachtové haly s.r.o. 2020