Konstrukce hal

Pro stavby hala nabízíme staticky stabilní konstrukce z konstrukční  oceli. 

Konstrukce jsou standardně  uzpůsobeny  pro opláštění plachtou. Pro opláštění lze také využít trapézové plechy, polykarbonát apod. 

Povrchovou úpravu nabízíme v provedení:

Žárovým zinkováním, ponořením do roztaveného zinku při teplotě 450 °C. Tloušťka vytvořené vrstvy je min. 80-120 mikronů. Ponorem do roztaveného zinku vznikne na povrchu oceli nejprve slitina těchto dvou materiálů, následovaná vrstvou čistého zinku. Ten korozi sice podléhat může, avšak spodní vrstvy zůstanou neporušeny. Úbytek zinkového povrchu je navíc tak minimální, že se nemusíte zabývat ani jeho obnovou. Námi vyráběná žárově zinkovaná ocelová konstrukce má životnost více jak 50 let. Žárové zinkování je v dnešní době dosud kvalitativně nepřekonaná technologie povrchové úpravy oceli před korozí.

Galvanický systém ZINGA je jednosložkový nátěr s  96 % zinku v suchém nátěru, který poskytuje katodickou ochranu železných kovů. Je to unikátní systém a může být použit i jako alternativa k hot-dip galvanizaci (zinkování ponorem v tavenině zinku). Vytváří se tak katodická ochrana, kdy koroduje zinek namísto oceli, přičemž koroze zinku probíhá velmi pomalu. 

Grafitový disperzní nátěr - Jednosložkový disperzní nátěr na bázi akrylátových kopolymerů. Obsahuje stabilizační filtr proti působení UV záření, antikorozní inhibitory a grafit.

1/9

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

Nezávazná poptávka

Model A

Model P

Model R

Model PT

Model RT

Model S

arrow&v
arrow&v

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Viz GPRD

© Plachtové haly s.r.o. 2020